Výběr experta - Legal TV

Výběr experta

Zdarma vám pomůžeme při výběru právního experta. Jak? Je to jednoduché. Zvolte si jméno odborníka a podívejte se na krátký rozhovor s ním. Výzkumy ukazují, že schopnost hodnotit lidi je naším evolučním výdobytkem. Při pozorování druhých podvědomě sledujeme mimiku, gesta, tón hlasu, způsob navazování očního kontaktu. Kdo se ve starověku neřídil svými pocity, zaplatil za to životem. 

Jde o vaše peníze nebo majetek? Nespoléhejte jen na zprostředkované informace. Ti, kdo je šíří, mívají jiné zájmy než vy. Důvěřujte sami sobě. Pusťte si rozhovor s vybraným specialistou. Seznamte se s ním na vlastní oči. Všímejte si, o čem mluví, i jak na vás při tom působí. A spolehněte se na vlastní pocity. Použijte při výběru odborníka svůj instinkt!

Kontakt na právního experta získáte zde .*

* Platí pro případ, že hledáte specializovanou právnickou firmu, ekonomického poradce, notáře, poradce pro restrukturalizaci a insolvenci, znalecký ústav, soudního exekutora nebo insolvenčního správce se zvláštním povolením  (neposkytujeme kontakty na soudce, státní zástupce a osoby v podobném postavení).


Připravujeme

Zde můžete položit dotaz hostům připravovaných relací Cui bono z oblasti:

  • justice
  • byznysu
  • správy majetku

Prosím o zaslání kontaktu na experta

Odeslání vyjadřuje souhlas se zpracováním vyplněných údajů podle zákona o ochraně osobních údajů.